GD Poland na Facebooku   GD Poland na Twitter   GD Poland na Pinterest   GD Poland na Google Plus

ul. Nadrzeczna 16, Wólka Kosowska pon - pt 7 00-16 00 | sob. 8 00 -14 00, niedz – nieczynne

flaga polski  flaga anglii  flaga rosji  flaga chin

     
      logo GD Poland

Galeria sklepów dostępnych w naszym centrum handlowym

 


Mapa Centrum  Hurtowego


GD POLAND INTERNATIONAL Sp. z o.o. t
o firma prowadząca ogromną, największą w Polsce hurtownię taniej odzieży i obuwia pochodzących z Chin i innych krajów azjatyckich. Chińskie Centrum Handlowe zlokalizowane jest w Wólce Kosowskiej przy drodze relacji Warszawa – Radom w odległości ok. 25 km od stolicy.

Chińskie Centrum Handlowe to hurtownia zwana tak z powodu sprzedaży w większości towarów pochodzących z krajów azjatyckich. Jest ona największym punktem dystrybucji produktów azjatyckiego pochodzenia na terenie Europy Środkowo – Wschodniej. Duże zainteresowanie naszym asortymentem wynika z wysokiej jakości towarów, niskich cen oraz dogodnego, łatwo dostępnego dojazdu do obiektu.

 

Centrum Hurtowe prowadzi sprzedaż zarówno dla polskich, jaki i zagranicznych kontrahentów. Zapraszamy do ponad 100 sklepów i hurtowni tanich produktów z Chin zlokalizowanych w halach handlowych położonych na 40 ha terenie w Wólce Kosowskiej.


GD POLAND INTERNATIONAL Sp. z o.o.
Hurtownia taniej odzieży i obuwia w Wólce Kosowskiej.


Hurtownia taniej odzieży i obuwia w Wólce Kosowskiej.

 

Chińskie centrum Handlowe w Wólce Kosowskiej to największy tego typu obiekt w Polsce. Co więcej, nasze Centrum Hurtowe jest największym w Europie Środkowo – Wschodniej ośrodkiem dystrybuującym produkty pochodzące z krajów azjatyckich. U nas kupisz wszystkie towary przemysłowe wyprodukowane w Chinach, Tajlandii i innych dalekowschodnich państwach. W naszej ofercie znajdują się cenione i poszukiwane tanie obuwie damskie z Chin, obuwie męskie oraz tania i modna odzież. Sprzedajemy także, nawiązujące do panujących trendów, akcesoria (np. torebki i paski), bieliznę, galanterię, zabawki, funkcjonalne artykuły wyposażenia domu, czy pomocne urządzenia małego AGD.

 

GD POLAND INTERNATIONAL Sp. z o.o. handel towarów prowadzi na obszarze 40 ha, na którym postawiono 6 hal handlowych I 4 wielkie magazyny. Stale dostosowujemy do Państwa potrzeb naszą ofertę towarów z Chin. Rozbudowujemy także hurtownie w Wólce Kosowskiej o kolejne hale usługowo – handlowe.

 

Jesteśmy firmą znaną z rzetelności i wiarygodności. Wysoką jakość realizowanych przez nas usług potwierdzają liczne certyfikaty oraz wyróżnienia. W 2013 roku firma GD POLAND INTERNATIONAL Sp. z o.o. została uhonorowana Certyfikatem wiarygodności biznesowej i wyróżniono ją w konkursie Gazele Biznesu. Z nami warto! Z nami się opłaca!