GD Poland na Facebooku   GD Poland na Twitter   GD Poland na Pinterest   GD Poland na Google Plus

ul. Nadrzeczna 16, Wólka Kosowska pon - pt 7 00-16 00 | sob. 8 00 -14 00, niedz – nieczynne

flaga polski  flaga anglii  flaga rosji  flaga chin

     
      logo GD Poland


Mapa Centrum  Hurtowego


Chińskie Centrum Handlowe
- bo tak często zwane jest GD POLAND INTERNATIONAL Sp. z o.o., położone jest w odległości ok. 25 km od Warszawy w kierunku Radomia w miejscowości Wólka Kosowska. Oferujemy niezmiernie bogaty wybór tanich towarów pochodzących z państw dalekiej Azji, w tym z Chin i Tajlandii. Do najbardziej poszukiwanych przez klientów artykułów dostępnych w naszym Centrum Handlowym w Wólce Kosowskiej zaliczają się tania odzież i obuwie

Mapa Centrum  Hurtowego


Chińskie Centrum Handlowe
to największa tego typu placówka funkcjonująca w Polsce. Jesteśmy największym w Europie Środkowo – Wschodniej centrum dystrybucyjnym towarów pochodzących z dalekowschodniej Azji. Oferowany przez GD POLAND INTERNATIONAL Sp. z o.o. asortyment to poszukiwana w kraju i za granicą tania odzież oraz obuwie.

Mapa Centrum  Hurtowego


GD POLAND INTERNATIONAL Sp. z o.o.
to hurtownia towarów pochodzących z Chin i innych krajów dalekowschodniej Azji. Zlokalizowana jest w Wólce Kosowskiej w odległości 25 km od stolicy. Położona jest przy drodze relacji Radom – Warszawa. Z powodu pochodzenia większości towarów (państwa azjatyckie), nazywana często jest Chińskim Centrum Handlowym. W swojej ofercie ma tanią odzież i obuwie oraz bogaty wybór wszelkiego rodzaju akcesoriów odzieżowych, kosmetyków, czy drobnego AGD.

Mapa Centrum  Hurtowego


GD POLAND INTERNATIONAL Sp. z o.o.
to firma prowadząca największą w Polsce hurtownię artykułów przemysłowych pochodzących z krajów dalekowschodniej Azji. Jesteśmy powszechnie znani jako Chińskie Centrum Handlowe. Nasze hurtownie zlokalizowane są przy drodze relacji Warszawa – Radom w odległości ok. 25 km od stolicy w miejscowości Wólka Kosowska.

Mapa Centrum  Hurtowego


GD POLAND INTERNATIONAL Sp. z o.o. t
o firma prowadząca ogromną, największą w Polsce hurtownię taniej odzieży i obuwia pochodzących z Chin i innych krajów azjatyckich. Chińskie Centrum Handlowe zlokalizowane jest w Wólce Kosowskiej przy drodze relacji Warszawa – Radom w odległości ok. 25 km od stolicy.

Mapa Centrum  Hurtowego


GD POLAND INTERNATIONAL Sp. z o.o.
to firma prowadząca największą w Polsce hurtownię taniej odzieży i obuwia. Obiekt zlokalizowano w Wólce Kosowskiej w odległości ok. 25 km od stolicy przy drodze relacji Warszawa – Radom.

Mapa Centrum  Hurtowego


Chińskie Centrum Handlowe
to kompleks sklepów i hurtowni zlokalizowanych w Wólce Kosowskiej. Na 40 ha obszarze firma GD POLAND INTERNATIONAL Sp. z o.o. stworzyła największy tego typu obiekt w Polsce specjalizujący się w sprzedaży towarów głównie pochodzących z państw azjatyckich.