GD Poland na Facebooku   GD Poland na Twitter   GD Poland na Pinterest   GD Poland na Google Plus

ul. Nadrzeczna 16, Wólka Kosowska pon - pt 7 00-16 00 | sob. 8 00 -14 00, niedz – nieczynne

flaga polski  flaga anglii  flaga rosji  flaga chin

     
      logo GD Poland

Interaktywna mapa Centrum Hurtowego

 

 

1
3
4
5
6

Mapa Centrum  Hurtowego


GD POLAND INTERNATIONAL Sp. z o.o.
to firma prowadząca największą w Polsce hurtownię artykułów przemysłowych pochodzących z krajów dalekowschodniej Azji. Jesteśmy powszechnie znani jako Chińskie Centrum Handlowe. Nasze hurtownie zlokalizowane są przy drodze relacji Warszawa – Radom w odległości ok. 25 km od stolicy w miejscowości Wólka Kosowska.

Chińskie Centrum Handlowe położone jest na ogromnym terenie obejmującym 40 ha, na którym wybudowano hale handlowe oraz magazyny. Wszystkie te elementy sprawiają, że jesteśmy niezwykle popularnym miejscem zakupów. W naszej hurtowni zaopatrują się zarówno duzi hurtownicy, sklepy, firmy, jak i osoby prywatne. Wszyscy cenią wysoką jakość produktów oraz ich niskie ceny. Dodatkowym atutem jest wygodny dojazd, miejsca parkingowe oraz bogaty asortyment.

 

Prowadzone przez GD POLAND INTERNATIONAL  Sp. z o.o.Centrum Hurtowe jest największym ośrodkiem dystrybuującym towary pochodzenia azjatyckiego w całej Europie Środkowo – Wschodniej.

 

Tylko u nas znajdą Państwo tak bogaty wybór taniej odzieży i obuwia. Zapraszamy!


GD POLAND INTERNATIONAL 

Sp. z o.o.
Hurtownia taniej odzieży i obuwia w Wólce Kosowskiej.


Hurtownia taniej odzieży i obuwia w Wólce Kosowskiej.

 

Chińskie Centrum Handlowe to największy tego typu obiekt w Polsce i Europie Środkowo – Wschodniej. Oferujemy niezwykle bogaty asortyment towarów przemysłowych pochodzących z Chin i innych krajów azjatyckich. Szczególnie polecamy tanie buty damskie, pełną rozmiarówkę obuwia męskiego, modną odzież, praktyczne akcesoria, zabawki, sprawdzone urządzenia małego AGD oraz nietuzinkowe zegarki i biżuterię. Hurtownie działające w ramach GD POLAND INTERNATIONAL Sp. z o.o. to gwarancja niskich cen i wysokiej jakości towarów.

 

Handel realizowany jest w 6 wielkich halach handlowych korzystających z 4 budynków magazynowych zlokalizowanych na 40 ha działce położonej w miejscowości Wólka Kosowska. Zwiększające się zainteresowanie oferowanymi przez nas tanią odzieżą i obuwiem i innymi towarami sprawia, że Chińskie Centrum Handlowe pod Warszawą stale się rozrasta i oferuje nowe przestrzenie usługowo - handlowe.

 

Nam możesz zaufać. Jesteśmy sprawdzonym partnerem biznesowym. Świadczą o tym liczne certyfikaty i wyróżnienia uzyskane przez GD POLAND INTERNATIONAL Sp. z o.o. Należą do nich:

  - Gazele Biznesu 2013,

  - Certyfikat wiarygodności biznesowej 2013.

 

Zapraszamy do naszego Centrum Hurtowego w Wólce Kosowskiej. Zostań naszym parterem i klientem!