GD Poland na Facebooku   GD Poland na Twitter   GD Poland na Pinterest   GD Poland na Google Plus

ul. Nadrzeczna 16, Wólka Kosowska pon - pt 7 00-16 00 | sob. 8 00 -14 00, niedz – nieczynne

flaga polski  flaga anglii  flaga rosji  flaga chin

     
      logo GD Poland

Jak dojechać?

Pragniesz zaoszczędzić czas i pieniądze? Jeśli tak, Centrum Hurtowe GD Poland w Wólce Kosowskiej zostało stworzone dla Ciebie!


W jednym miejscu znajdą Państwo bogatą ofertę handlową w korzystnych cenach. Oferujemy doskonałej jakości produkty: obuwie damskie, męskie i dziecięce (eleganckie i sportowe), torby podróżne i torebki, odzież damską, męską i dziecięcą, zabawki, biżuterię, kosmetyki, elektronarzędzia, drobny sprzęt AGD oraz asortyment wyposażeniowy do domu.

Doskonała lokalizacja chińskiej hurtowni GD Poland przy drodze krajowej E77 (kierunek Warszawa – Kraków) jest kolejnym atutem Centrum. Dojadą Państwo do nas także warszawską komunikacją podmiejską, liniami: 728 i 721 oraz autobusami grójeckiego PKS, które zatrzymują się w miejscowości Wygoda.

Zapraszamy Państwa na zakupy do Centrum Hurtowego GD Poland. Korzystne ceny hurtowe i szeroki asortyment obuwia, galanterii, odzieży damskiej, męskiej i dziecięcej, bielizny i tekstyliów, jak również zabawek, sprzętu AGD, elektronarzędzi i artykułów wyposażeniowych do domu sprawią, iż będą Państwo mogli zaopatrzyć się w jednym miejscu w szereg niezbędnych produktów, oszczędzając nie tylko pieniądze, ale i cenny czas! Zapraszamy do hurtowni chińskiej w Wólce Kosowskiej!Polecane strony:
Zarząd Transportu Miejskiego
Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Grójcu


Mapa Centrum  Hurtowego


GD POLAND INTERNATIONAL Sp. z o.o.
to firma prowadząca największą w Polsce hurtownię taniej odzieży i obuwia. Obiekt zlokalizowano w Wólce Kosowskiej w odległości ok. 25 km od stolicy przy drodze relacji Warszawa – Radom.

Chińskie Centrum Handlowe to hurtownia zwana tak z powodu sprzedaży w większości towarów pochodzących z krajów azjatyckich. Jest ona największym punktem dystrybucji produktów azjatyckiego pochodzenia na terenie Europy Środkowo – Wschodniej. Duże zainteresowanie naszym asortymentem wynika z wysokiej jakości towarów, niskich cen oraz dogodnego, łatwo dostępnego dojazdu do obiektu.

 

Centrum Hurtowe prowadzi sprzedaż zarówno dla polskich, jaki i zagranicznych kontrahentów. Zapraszamy do ponad 100 sklepów i hurtowni tanich produktów z Chin zlokalizowanych w halach handlowych położonych na 40 ha terenie w Wólce Kosowskiej.


GD POLAND INTERNATIONAL Sp. z o.o.
Hurtownia taniej odzieży i obuwia w Wólce Kosowskiej.


Hurtownia taniej odzieży i obuwia w Wólce Kosowskiej.

 

Chińskie Centrum Handlowe w Wólce Kosowskiej specjalizuje się w sprzedaży hurtowej i detalicznej dobrej jakości towarów w niskich cenach. W większości pochodzą one z krajów wschodnioazjatyckich, takich jak Chiny. W naszej ofercie znajduje się tania odzież i obuwie, modowe akcesoria, galanteria, eleganckie elementy wyposażenia domu, tekstylia, kosmetyki, czy zegarki, biżuteria oraz małe AGD.

 

Doskonałe położenie, niskie ceny oraz towary wysokiej jakości to powody, dla których Chińskie Centrum Handlowe w Wólce Kosowskiej stale się rozrasta. Obecnie obejmuje ono obszar 40 ha, na którym znajduje się 6 hal handlowych, 4 duże budynki magazynowe oraz wygodne parkingi. GD Poland International Sp.zo.o., podążając za oczekiwaniami swoich Klientów, stale poszerza asortyment w hurtowniach oraz rozbudowuje hale usługowo – handlowe.

 

Jesteśmy firmą znaną z rzetelności. Wiarygodność oraz solidność w interesach potwierdzają liczne wyróżnienia, nagrody i certyfikaty otrzymane przez GD POLAND INTERNATIONAL Sp. z o.o. Wśród nich jest Certyfikat wiarygodności biznesowej 2013 oraz Gazele Biznesu 2013.

 

Zapraszamy do współpracy. Z nami opłaca się robić biznes!