GD Poland na Facebooku   GD Poland na Twitter   GD Poland na Pinterest   GD Poland na Google Plus

ul. Nadrzeczna 16, Wólka Kosowska pon - pt 7 00-16 00 | sob. 8 00 -14 00, niedz – nieczynne

flaga polski  flaga anglii  flaga rosji  flaga chin

     
      logo GD Poland

GD POLAND INTERNATIONAL Sp. z o.o.

Ul. Nadrzeczna 16 lok. C-008/1
05-552 Wólka Kosowska, Poland

 

Godziny Otwarcia
Centrum Handlowe
Pon-pt. 7:00 do 16:00
Sob. 8:00 do 14:00
Nd. Nieczynne

 

Biuro Zarządu

Pon-pt. od 8:00 do 17:00
Sob-Nd. Nieczynne

Kontakt

 

Biuro Zarządu:
Tel. (4822) 217-65-00
Fax. (4822) 217-66-58
Email: office@gdpoland.pl

 

Dział Techniczny:
Tel. (4822) 217-69-35
Fax. (4822) 217-67-99

 

Dział Księgowości:
Tel. (4822) 217-67-42

Wysyłając ten formularz, akceptujesz naszą Politykę prywatności.

 

GD Poland hurtownia w Wólce Kosowskiej - Kontakt

Szanowni Klienci, zapraszamy na zakupy do największego w Europie Środkowo-Wschodniej Centrum Hurtowego, oferującego produkty pochodzące z Azji, przede wszystkim z Chin i Wietnamu. Prowadzimy sprzedaż hurtową i detaliczną odzieży damskiej, męskiej i dziecięcej, zabawek, obuwia, toreb podróżnych i torebek oraz drobnego sprzętu AGD, wyposażenia domu, a także elektronarzędzi i ozdób bożonarodzeniowych. Nasze Centrum charakteryzuje doskonała organizacja oraz staranna ekspozycja towarów, także pod względem kolorystycznym, co z pewnością skraca Państwa czas zakupów.

Korzystny dojazd – liniami warszawskiej komunikacji podmiejskiej nr 721 oraz 728, a także autobusami grójeckiego PKS sprawiają, są dodatkowym atutem zachęcającym do odwiedzenia chińskich hurtowni w Wólce Kosowskiej. Gwarantujemy, iż zakupy w naszym Centrum są czystą przyjemnością - zawsze w korzystnych cenach. Obok licznych hurtowni, znajdą Państwo u nas sklepy „wszystko po 5 złotych” oraz „1001 drobiazgów”.

Zapraszamy Klientów zainteresowanych zarówno sprzedażą detaliczną, jak i hurtową.
GD Poland – to Twoje Chińskie Centrum Hurtowe!


Mapa Centrum  Hurtowego


Chińskie Centrum Handlowe
to kompleks sklepów i hurtowni zlokalizowanych w Wólce Kosowskiej. Na 40 ha obszarze firma GD POLAND INTERNATIONAL Sp. z o.o. stworzyła największy tego typu obiekt w Polsce specjalizujący się w sprzedaży towarów głównie pochodzących z państw azjatyckich.

To, niezwykle popularne Centrum Hurtowe, położone jest w odległości ok. 25 km od miasta stołecznego przy drodze relacji Warszawa – Radom. Doskonała lokalizacja oraz tanie produkty charakteryzujące się wysoką jakością sprawiają, że nasza hurtownia jest niezwykle popularna zarówno w Polsce, jak i za granicą. Co więcej, Chińskie Centrum Handlowe w Wólce Kosowskiej jest największym dystrybutorem produktów pochodzących głównie z Azji na terenie Europy Środkowo - Wschodniej.

 

W Chińskim Centrum Handlowym polecamy szczególnie tanią odzież i obuwie oraz zapraszamy na zakupy do hal handlowych, których łączna powierzchnia przekracza 15.000 m2


GD POLAND INTERNATIONAL 

Sp. z o.o.
Hurtownia taniej odzieży i obuwia w Wólce Kosowskiej.


Hurtownia taniej odzieży i obuwia w Wólce Kosowskiej.

 

GD POLAND INTERNATIONAL Sp. z o.o. to hurtownia artykułów wyprodukowanych w krajach azjatyckich. W naszej ofercie polecamy tanie buty damskie z Chin, pełną rozmiarówkę obuwia męskiego, modną i niedrogą odzież, ciekawe dodatki czy nietuzinkową galanterię. Ponadto, prezentujemy bogaty wybór biżuterii i zegarków, funkcjonalne artykuły wyposażenia wnętrz, zabawki oraz drobny sprzęt AGD.

 

Nasza hurtownia w Wólce Kosowskiej jest największym tego typu obiektem w Polsce i w Europie Środkowo – Wschodniej. W 6 halach handlowych handel hurtowy i detaliczny prowadzi ponad 1000 sklepów i hurtowni. Nasza tania odzież i obuwie znajdują uznanie wśród coraz większej liczby klientów.

 

Stale dostosowujemy się do Państwa potrzeb. Poszerzamy nasz asortyment oraz bazę rozbudowując hale handlowe.

 

Jesteśmy wiarygodnym i sprawdzonym partnerem biznesowym. Poświadczają to między innymi uzyskane przez GD POLAND INTERNATIONAL Sp. z o.o. certyfikaty, wyróżnienia i nagrody, między innymi Certyfikat wiarygodności biznesowej 2013 oraz Gazele Biznesu 2013.

 

Zapraszamy. Współpracę z nami przekuwa się na realne zyski!