GD Poland na Facebooku   GD Poland na Twitter   GD Poland na Pinterest   GD Poland na Google Plus

ul. Nadrzeczna 16, Wólka Kosowska pon - pt 7 00-16 00 | sob. 8 00 -14 00, niedz – nieczynne

flaga polski  flaga anglii  flaga rosji  flaga chin

     
      logo GD Poland


Mapa Centrum  Hurtowego


GD POLAND INTERNATIONAL Sp. z o.o.
to hurtownia towarów pochodzących z Chin i innych krajów dalekowschodniej Azji. Zlokalizowana jest w Wólce Kosowskiej w odległości 25 km od stolicy. Położona jest przy drodze relacji Radom – Warszawa. Z powodu pochodzenia większości towarów (państwa azjatyckie), nazywana często jest Chińskim Centrum Handlowym. W swojej ofercie ma tanią odzież i obuwie oraz bogaty wybór wszelkiego rodzaju akcesoriów odzieżowych, kosmetyków, czy drobnego AGD.


Chińskie Centrum Handlowe
położone w Wólce Kosowskiej to także największy tego typu obiekt handlowy w Europie Środkowo – Wschodniej. Zlokalizowany jest na obszarze 40 ha. Powierzchnia zabudowy budynków handlowych i magazynowych przekracza 15.000 m2 .

 

Godziny Otwarcia
Centrum Handlowe
Pon-pt. 7:00 do 16:00
Sob. 8:00 do 14:00
Nd. Nieczynne


GD INTERNATIONAL Sp. z o.o.
Hurtownia taniej odzieży i obuwia w Wólce Kosowskiej.


Hurtownia taniej odzieży i obuwia w Wólce Kosowskiej.

 

Chińskie Centrum Handlowe, bo tak często nazywane są hurtownie taniej odzieży i obuwia prowadzone przez GD INTERNATIONAL Sp. z o.o. w Wólce Kosowskiej, oferuje bardzo bogaty asortyment różnego rodzaju towarów pochodzących głównie z krajów dalekowschodniej Azji. Nasi klienci cenią wysoką jakość prezentowanych przez nas towarów oraz ich niską cenę.

 

W Chińskim Centrum Handlowym w Wólce Kosowskiej sprzedawane są przede wszystkim tania odzież i obuwie, modne akcesoria, zegarki i biżuteria, zabawki oraz małe AGD. Nasi klienci cenią oferowane w naszym centrum niskie ceny oraz wysoką jakość towarów.

 

W 6 halach handlowych prowadzimy zarówno sprzedaż detaliczną, jak i hurtową. Rosnące zainteresowanie klientów oferowanymi przez nas towarami sprawia, że stale powiększamy powierzchnię handlową oraz ofertę towarową.

 

Jesteśmy solidnym partnerem w biznesie. Potwierdzają to uzyskane przez GD INTERNATIONAL Sp. z o.o. liczne certyfikaty, w tym między innymi Certyfikat wiarygodności biznesowej 2013. W tym samym roku braliśmy udział w Gazelach Biznesu.

 

Współpraca z nami się opłaca!