GD Poland na Facebooku   GD Poland na Twitter   GD Poland na Pinterest   GD Poland na Google Plus

ul. Nadrzeczna 16, Wólka Kosowska pon - pt 7 00-16 00 | sob. 8 00 -14 00, niedz – nieczynne

flaga polski  flaga anglii  flaga rosji  flaga chin

     
      logo GD Poland

GD POLAND INTERNATIONAL SP. Z O.O. – CHIŃSKIE CENTRUM HURTOWE

Jesteśmy największym Centrum Handlowym w Europie Środkowo-Wschodniej, oferującym produkty azjatyckiego pochodzenia – z Chin i Wietnamu. Nasze sklepy i hurtownie zajmują łącznie ponad 40 ha, na których zlokalizowano 6 hal targowych i 4 wielkopowierzchniowe magazyny. Koszt realizacji tej potężnej inwestycji wyniósł ponad 150 mln euro, co potwierdza nasz silny udział w rynku. Hurtownia chińska GD Poland w Wólce Kosowskiej zaprasza Państwa na przyjemne zakupy w korzystnych cenach.

GD Poland Chińskie Centrum Handlowe położone jest 25 km od Warszawy, w Wólce Kosowskiej. Tak świetnie zlokalizowani, stanowimy doskonały punkt zakupowy, zarówno dla Klientów indywidualnych, jak i hurtowych. Nasi najemcy tworzą silną grupę 1000 punktów handlowych, w których mogą Państwo nabyć biżuterię, zegarki, odzież oraz zabawki – w konkurencyjnie niskich cenach. W dodatku bezpośrednio - w hurtowniach oferujących wysokiej jakości produkty w okazyjnych cenach. Centrum chińskie Wólka Kosowska to miejsce dla Ciebie!

W naszej bogatej ofercie znajdują się tanie buty damskie i męskie w modnych fasonach, torby i torebki oraz sprzęt AGD. Ponadto: ozdoby bożonarodzeniowe i dekoracje świąteczne. Zapraszamy także do naszych sklepów „Wszystko po 5 złotych” oraz „1001 drobiazgów”. Posiadamy również produkty polskich partnerów handlowych, oferujących towary najlepszej jakości w konkurencyjnych, hurtowych cenach. Hurtownie Wólka Kosowska zapraszają na udane zakupy.

Zachęcamy i zapraszamy do skorzystania z naszej szerokiej i atrakcyjnie zróżnicowanej oferty tekstyliów, taniego obuwia, odzieży, torebek, zabawek dla dzieci oraz drobnego sprzętu AGD. U nas znajdą Państwo produkty dla całej rodziny i na każdą okazję! Hurtownie w Wólce Kosowskiej zapraszają.


Mapa Centrum  Hurtowego


Chińskie Centrum Handlowe
- bo tak często zwane jest GD POLAND INTERNATIONAL Sp. z o.o., położone jest w odległości ok. 25 km od Warszawy w kierunku Radomia w miejscowości Wólka Kosowska. Oferujemy niezmiernie bogaty wybór tanich towarów pochodzących z państw dalekiej Azji, w tym z Chin i Tajlandii. Do najbardziej poszukiwanych przez klientów artykułów dostępnych w naszym Centrum Handlowym w Wólce Kosowskiej zaliczają się tania odzież i obuwie


GD POLAND INTERNATIONAL Sp. z o.o. -
prowadzi jedną z największych hurtowni taniej odzieży i obuwia w Polsce. Realizujemy zarówno handel hurtowy, jak i detaliczny. Jesteśmy największą tego typu hurtownią w całej Europie Środkowo – Wschodniej. Tylko u nas na obszarze 40 ha znajdziesz wszystkie tanie towary od odzieży, obuwia, przez akcesoria typu torebki i paski, po zegarki, biżuterię, zabawki, a nawet drobny sprzęt AGD. W naszym Chińskim Centrum Handlowych znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz!

 

Godziny Otwarcia
Centrum Handlowe
Pon-pt. 7:00 do 16:00
Sob. 8:00 do 14:00
Nd. Nieczynne


GD POLAND INTERNATIONAL Sp. z o.o.
Hurtownia taniej odzieży i obuwia w Wólce Kosowskiej.


Oferujemy Państwu tanie buty damskie z Chin oraz obuwie męskie w pełnej rozmiarówce, torby i torebki różnych marek, modną odzież odpowiadającą obowiązującym trendom, zabawki, drobny sprzęt AGD oraz zegarki i biżuterię. Jesteśmy prężnie działającą hurtownią w Wólce, zlokalizowaną w 6 halach handlowych, posiadającą 4 budynki magazynowe. Wciąż zmieniamy się dla Państwa. Idąc naprzeciw Waszym oczekiwaniom, planujemy dalszy rozwój i rozbudowę naszego obiektu o kolejne hale usługowo-handlowe. Dla potwierdzenia naszej rzetelności i wiarygodności otrzymaliśmy liczne wyróżnienia, wśród nich znajdują się:
-    Certyfikat wiarygodności biznesowej 2013
-    Gazele Biznesu 2013
Zapraszamy do odwiedzenia naszego Centrum – hurtowni w Wólce!